BEATA GERONAŁOWICZ

MAREK BOCHEŃSKI


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tel.: +48 502 507 791

e-mail: b.geronalowicz@kancelaria-lbc.pl

 

 

Radca Prawny przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Warszawie, współzałożycielka oraz Partner Zarządzający Kancelarii Prawnej LBC.

 

Zajmuje się stałą obsługą korporacyjną podmiotów gospodarczych, ze szczególnym uwzględnieniem doradztwa w zakresie kontraktów handlowych i prowadzenia negocjacji.

 

Specjalizuje się w prawie spółek i kontraktów handlowych, postępowaniach sądowych, w tym przed sądami administracyjnymi, jak również w prawie pracy.

 

Zwolennik polubownego rozwiązywania sporów. Doświadczony negocjator. Lubi wyzwania. W rozwiązywaniu problemów prawnych wykazuje się dokładnością, wnikliwością i wszechstronną analizą. Nie boi się ryzyka, ceni niestandardowe, a zarazem maksymalnie bezpieczne rozwiązania.

Marek Bocheński

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tel.: +48 508 838 137

e-mail: m.bochenski@kancelaria-lbc.pl

 

 

Radca Prawny przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Warszawie oraz pracownik Instytutu Nauk Prawnych Polskiej Akademii Nauk. Współzałożyciel i Partner Zarządzający Kancelarii Prawnej LBC.

 

Specjalizuje się w prawie nieruchomości i pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, prawie inwestycji budowlanych, prawie i kontraktach cywilnych, prawie ochrony konkurencji i konsumentów, prawie rolnym i żywnościowym oraz zagadnieniach ochrony majątku osobistego i majątku spółek. Doradza w zakresie zagadnień prawa korporacyjnego, prawa podatkowego, prawa autorskiego i windykacji należności. Doświadczony negocjator oraz pełnomocnik sądowy.

Liderami i współtwórcami kancelarii są radcowie prawni: mecenas Beata Geronałowicz oraz mecenas Marek Bocheński.

 

Dynamicznie rozwijający się zespół korzysta na bieżąco z wiedzy i doświadczenia partnerów oraz zatrudnionych w kancelarii radców prawnych i aplikantów radcowskich. Zespół radców i aplikantów radcowskich wspomagają asystenci prawni.

 

Podstawową wartością naszego Zespołu jest wysoka jakość świadczonych usług. Zlecenia wykonywane są w oparciu o wszechstronną analizę stanu faktycznego i prawnego. Naszą pasję i precyzję co do zrozumienia prawa i jego procesów wywodzimy nie tylko z doświadczeń praktycznych, ale i naukowych. Są wśród nas radcowie prawni z doświadczeniem pracy naukowej w najlepszych instytutach nauk prawnych w Polsce.

 

Do naszego Zespołu staramy się selekcjonować najzdolniejsze osoby, przygotowane do pracy nie tylko pod kątem merytorycznym, ale również właściwych cech osobowościowych. Cenimy zaangażowanie, systematyczny rozwój wiedzy, precyzję we wszechstronnej identyfikacji oraz rozwiązywaniu problemów, nieustępliwość w poszukiwaniu korzystnych dla naszych Klientów rozwiązań.

shadow triangle shape
pointer
preloader