BEATA GERONAŁOWICZ


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tel.: +48 502 507 791

e-mail: b.geronalowicz@kancelaria-lbc.pl

 

 

Radca Prawny przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Warszawie, Partner Zarządzający Kancelarii Prawnej LBC.

 

Zajmuje się stałą obsługą korporacyjną podmiotów gospodarczych, ze szczególnym uwzględnieniem doradztwa w zakresie kontraktów handlowych i prowadzenia negocjacji.

 

Specjalizuje się w prawie spółek i kontraktów handlowych, postępowaniach sądowych, w tym przed sądami administracyjnymi, jak również w prawie pracy.

 

Zwolennik polubownego rozwiązywania sporów. Doświadczony negocjator. Lubi wyzwania. W rozwiązywaniu problemów prawnych wykazuje się dokładnością, wnikliwością i wszechstronną analizą. Nie boi się ryzyka, ceni niestandardowe, a zarazem maksymalnie bezpieczne rozwiązania.

Liderem kancelarii jest radca prawny Beata Geronałowicz.

 

Dynamicznie rozwijający się zespół korzysta na bieżąco z wiedzy i doświadczenia partnerów oraz zatrudnionych w kancelarii radców prawnych i aplikantów radcowskich. Zespół radców i aplikantów radcowskich wspomagają asystenci prawni.

 

Podstawową wartością naszego Zespołu jest wysoka jakość świadczonych usług. Zlecenia wykonywane są w oparciu o wszechstronną analizę stanu faktycznego i prawnego. Naszą pasję i precyzję co do zrozumienia prawa i jego procesów wywodzimy nie tylko z doświadczeń praktycznych, ale i naukowych. Są wśród nas radcowie prawni z doświadczeniem pracy naukowej w najlepszych instytutach nauk prawnych w Polsce.

 

Do naszego Zespołu staramy się selekcjonować najzdolniejsze osoby, przygotowane do pracy nie tylko pod kątem merytorycznym, ale również właściwych cech osobowościowych. Cenimy zaangażowanie, systematyczny rozwój wiedzy, precyzję we wszechstronnej identyfikacji oraz rozwiązywaniu problemów, nieustępliwość w poszukiwaniu korzystnych dla naszych Klientów rozwiązań.

shadow triangle shape
pointer
preloader